Corrplus

Corrplus Kimdir?

Corrplus bilgi teknolojileri alanında alternatif çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiş bir şirkettir. Sektörel çözümlerin yanında klasik yöntemlerden arınmış detaylı çözüm yöntemleri ile işletmelerin bilgi teknolojileri alanındaki tüm açıklarını çözüme kavuşturma ilkesindedir.

Corrplus; Dürüstlük, şeffaflık, esneklik, yenilikçi ve üst düzey hizmet anlayışı prensibi üzerine kurulmuş ve yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen Corrplus, hızlı ve güvenilir çözümler sunarak, en uygun yöntemlerle üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Projelerde ve ürünlerinde hizmet kalitesinin yüksek olması ve maksimum müşteri memnuniyeti için, talepleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırıp, tedarikçilerinin tecrübe, bilgi, ücret, esneklik gibi özelliklerini harmanlayıp, misafirinin kafasında en ufak bir soru işareti olmadan çözümünü sunan Corrplus, disiplinli olmayı ve dostane yaklaşımlarda bulunmayı kendisine görev bilmiştir.

Corrplus Nasıl Yapıyor?

Bilgi teknolojileri alanında gelişime açık, girişimci, çözüm odaklı olup müşterilerine değer katarak hizmet kalitesini en üst seviyede sağlar. Bu anlayışla yoluna devam etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amaçları arasındadır.

Gelecekte hep daha ileriye bakan bir vizyon ile çalışmalarını yürütmek, ülkesinde ve dünyada tanınmış bir değer haline gelerek topluma bilgi işlem alanında çözümler sağlamaktır.

Şirketlerin sosyal sorumluluk konusuna verdikleri önemin giderek artması hem kârlılık hem de mâli güvenilirliği sağlamayı zorlaştırıyor. Bu risklerin farkında olunması Corrplus için de gerek organizasyon gerek yönetim seviyesinde yeni gereklilikler ve yeni faaliyet alanları yaratmaktadır. Corrplus ve tüm çalışanları yaptıkları her hareket ve faaliyetin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur.

Dönemsel kalite hedeflerimize erişmek, başta mutabık kalınan müşteri taleplerine uymak, ürün farklılıklarına izin vermeyecek şekilde yüksek kalitede hizmet gerçekleştirmek, iş ilişkilerini uluslararası düzeye getirmek, ürün güvenliğini ve kalitesini sürekli kılmak, risklerin azaltılmasını sağlamak, yeni standart ve yönergeler geliştirmek, yeni ürünleri tüketici ile buluşturmak hedeflerimiz arasındadır.

Neden Corrplus?

Kimler Corrplus’u tercih etti?